SIKÇA SORULAN SORULAR

Dünyanın her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, dünyanın her yerine gönderim yapıyoruz. Kargo masrafları geçerli olabilir ve ödeme sırasında eklenecektir. İster yerel ister uluslararası olun, kapınıza kadar gönderebiliriz. Varsa kargo masrafları, satın alma işleminizi tamamladığınızda otomatik olarak hesaplanacak ve eklenecektir.

Siparişlerim ne zaman ulaşır?

Siparişinizin varış süresi, nakliye yöntemine ve bulunduğunuz yere bağlıdır. Dünya çapında ücretsiz gönderim sağlıyoruz, ancak ekspres gönderimin daha hızlı bir seçenek olduğunu lütfen unutmayın. Siparişinizi verdikten sonra işleme alınması 1-3 iş günü sürecektir. Yurtdışı teslimatlarda süre 2-10 gün arasında değişebilir. İlgili tüm teslimat bilgilerini içeren bir onay e-postası alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz gönderildikten sonra takip numarasını içeren bir onay e-postası alacaksınız. Gönderinizin ilerleyişini web sitemizden veya belirlenmiş kurye hizmetimiz aracılığıyla izlemek için size gelen takip numarasını kullanabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra, siparişimi iptal edebilir miyim?

Siparişleri hızlı bir şekilde işleme koymaya çalışıyoruz. Siparişinizi iptal etmeniz gerekiyorsa lütfen en kısa sürede müşteri destek ekibimizle iletişime geçin. İsteğinizi yerine getirmek için elimizden geleni yapacağız ancak sipariş zaten işlenmiş veya gönderildiyse iptal edilmesi mümkün olmayabilir.

Özel boyutlarda tasarım yapıyor musunuz?

Kesinlikle! Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamaya kendimizi adadık. Özel tasarımlar için iki esnek seçenek sunuyoruz:

Mevcut Tasarımların Ayarlanması: Mevcut tasarımlarımızdan birini seviyorsanız ancak farklı bir boyuta, renge veya küçük değişikliklere ihtiyacınız varsa, size mükemmel uyum sağlamasını sağlamak için bu değişiklikleri yerine getirebiliriz.

İşletmeler için Tam Özelleştirme: İşletmeler ve kuruluşlar için tam özelleştirme hizmetleri sunuyoruz. İster markalı ürünlere, promosyon ürünlerine, ister özel gereksinimlerinize göre uyarlanmış benzersiz ürünlere ihtiyacınız olsun, ekibimiz vizyonunuzu hayata geçirmek için burada. Markanıza ve mesajınıza uygun özel ürünler oluşturmak için sizinle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz.

Özelleştirme ihtiyaçlarınızı görüşmek için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Gerçekten özel bir şey yaratmak için sizinle işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.

Başka bir sorunuz?

Bu iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz! Lütfen aşağıdaki formu doldurun, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim Formu